Často kladené otázky

 

Ako sa dá ku vám objednať na vlasy ?

Stačí, ak napíšete na môj e-mail v záložke "Kontakt" a ja sa vám ozvem do 24 hodín a dohodneme si termín, ktorý nám bude najviac vyhovovať. Zavolám, alebo napíšem vám späť a budem hľadať najlepší možný čas pre vami zvolenú službu.

Čím je návšteva u vás iná?

Moja špecializácia je na strihy na mieru, ktoré sú krátke a po plecia dlhé. Odkedy som sa rozhodol venovať sa dámam s takouto dĺžkou vlasov, môj prístup sa veľmi zmenil. Na základe veľmi presne mierených otázok a následnej komunikácie viem presne zadefinovať, aké riešenie v podobe strihania je pre vás momentálne najvhodnejšie. Zameriavam sa na vyzdvihnutie jedinečnosti vášho osobného štýlu.

Čo sa deje počas návštevy u vás?

Centrom môjho záujmu ste vy. Preto ako prvé je, že budem chcieť porozumieť všetkému, čo je pre vás dôležité. Potom vám navrhnem možné riešenia a dohodneme sa na konečnom výsledku. Nasledujú kadernícke úkony podľa toho, čo ste si všetko želali s vašimi vlasmi urobiť. Na konci návštevy prebrieme, aké ďalšie kroky sú pre vaše vlasy dôležité.

Podľa čoho vyberáte strihy pre dámy, ktoré k vám prídu?

Vyberám ich podľa množstva informácií, ktoré sa dozviem od dám, ktoré prídu. Vždy hľadám tú jedinečnú iskru v ich očiach, ktorá mi ukáže ten ideálny smer pre ich strih. Preto sa venujem strihom na mieru - pre vyzdvyhnutie jedinečnosti vášho osobného štýlu, garantovane. Ste za? :-)

Viete prísť aj ku zákazníčke domov?

Áno, viem. Počas mojej dlhoročnej práce kaderníka som to viac-krát urobil, lebo sú dámy, ktorým to z rôznych dôvodov vyhovuje viac. Ako to presne funguje sa dozviete na mojej podstránke s názvom Cennik.

Dá sa u vás platiť kartou, alebo v hotovosti?

Na stránke Cenník nájdete objednávkový formulár, po ktorého vyplnení odošlete aj platbu na účet. Po potvrdení úhrady je všetko vybavené. Na mieste sa budem venovať už iba vám.

 

Ak ste nenašli odpoveď na svoju otázku, zavolajte mi na tel. č. +421 905 211 608, pošlite e-mail na adresu kurucanton@gmail.com, alebo vyplňte nižšie uvedený formulár. Teším sa na vaše otázky :)