Referencie

 

Rozmýšlala som, že je na čase upraviť farbu a strih vlasov. Po návšteve u Vás som dosiahla okrem iného aj to, že môžem opäť nosiť vlasy pekne rozpustené aj bez toho, aby boli v gumičke. Páčil sa mi veľmi milý, avšak profesionálny prístup, pohoda, ktorá počas návštevy v salóne panuje. Určite doporučujem zažiť.
Peťa ChudíkováBratislava
Potrebovala som poriadny, odborný strih vlasov, aby som ich mohla bez problémov a najmä bez námahy a časového obmedzenia, každodenne upravovať. Mám rada praktický, dobrý strih a najmä aby mi v mojom veku pristal, nebol infantilný, ale ani babičkovský. Skúsenosti a výsledky som na mojich vlasoch mala doteraz rôzne, v závislosti od profesionálnych schopnosti kaderníčky/ kaderníka. Mala som veľa dobrých odborníkov ale mám aj skúsenosti s absolútnymi amatérmi, ba povedala by som, že až neprofesionálmi. Najdôležitejší je pre mňa strih vlasov adekvátny ku kvalite vlasov a jeho nositeľke, teda ku mne . Čo sa strihu týka, beriem na zreteľ, že z toho, čo som mala na hlave ste urobili taký strih aký bol možný. A samozrejme, odporúčam ďalej.
ElžbietaBratislava
Pri voľbe nového kaderníka som bola skeptická, nečakala som niečo prevratné, no aspoň strihanie podľa mojich predstáv. Podobnú službu strihania som skúšala v minulosti, no výsledok bol priemerný. Najlepšie z Tonyho služby je, že dokáže stále prekvapiť. Mám kučeravé vlasy a nenatrafila som zatiaľ na iného štylistu, ktorý by bol na mojej hlave schopný vytvoriť účes, ktorý má aj po odrastení vlasov stále pekný tvar. Najdôležitejšie pre mňa je, že Tony pozerá na človeka ako celok, nielen na hlavu a teda vytvára účes hodiaci sa aj k postave danej osoby. Úprimne môžem povedať, že s Tonyho kaderníckymi službami som nadmieru spokojná už vyše 10 rokov. A preto ho už odporúčam vyše 10 rokov.
Lucia GBratislava
Skúšala som klasické kadernictvo a bolo to bez osobnejšieho prístupu, nič extra. Naposledy som bola z účesu nešťastná. A pri Tonym som zažila: osobný prístup, komunikácia, návšteva doma - kvôli deťom mi to časovo viac vyhovuje. Takže, wow paráda! Konečne zmena! Konečne mám spokojnosť s vlasmi, účesom. A jasné, že doporučujem ďalej. :-)
Veronika MangaBratislava
Chcela som mať trendy účes. A potrebovala som šikovného kaderníka, ktorý sa vyzná v účesoch – najmä strihy. A okrem toho potrebujem, aby sa vedel postarať aj o kvalitu mojich vlasov, alebo mi vedel poradiť, doporučiť prípravok. V minulosti som vyskúšala mnoho kaderníkov. Nevyhovovali mi najmä kvôli tomu, že mi ich strih nevyhovoval a hlavne nespĺňal moje predstavy. A neboli trendy.... Robili to, čo sa naučili pred xy rokmi a nerástli, nereflektovali trendy a náročnejšie požiadavky zákazníkov. Napokon som konečne našla osobu, ktorý dokonale spĺňa moje predstavy – vo všetkom – výborný strih, vysoká odbornosť a profesionalita, skvelá komunikácia; dokonca som získala priateľa, čo je najviac (nad moje očakávania ͅ). Pre mňa je nejdôležitejšia jeho odbornosť, profesionalita, rast v zmysle, že sa stále učí, sleduje trendy, reflektuje na požiadavky zákazníkov. Jednoznačne doporučujem. Robím to už 15 rokov.
Mira ČechBratislava
Službu kaderníka/čky som samozrejme skúšala aj pred tým. Raz bol výsledok super, raz dobrý, raz uspokojivý a raz neuspokojivý. Asi to vyznieva, že som bola v rukách kaderníka/čky 4x, ale samozrejme som to myslela všeobecne. Keď sa blížil termín strihania, tak som rozmýšlala, že ako mu vysvetlím, že chcem zmenu, ale neviem presne koľko cm z mojich vlasov sa rovná tej zmene. A dúfam, že sa ma nebude pýtať ako chcem ostrihať, ale ostrihá ma tak, že mi to bude svedčať. Dúfala som, že to ten chlapec zvládne ;-) Dopadlo to tak, že mám dobre ostrihané vlasy, bez zbytočných otázok. A pri tom pocit, že nejde len o také prosté ostrihanie vlasov. Najdôležitejší pre mňa bol ten prístup a pocit, že nie som len hlava na ktorej sú vlasy. A možnosť túto službu a prístup dostať u mňa doma. S radosťou doporučujem ďalej.
SašaBratislava
Chcela som mať hlavne dobrý strih vlasov a vyhovovalo mi, že ste ma prišli ostrihať domov. V minulosti som inde nebola tak spokojná so strihom mojich vlasov. U vás som dosiahla to, že mám dobrý strih vlasov a spokojnosť s účesom. A hlavne možnosť poradiť sa.
KatarínaBratislava
Počula som o Vás, že veľmi dobre striháte a potrebovala som na svoje vlasy dobrý strih. Od kedy k Vám chodím mám perfektný strih a odvtedy mi stačí, keď si vlasy umyjem a nič iné s nimi nepotrebujem robiť.
Marta GlézlováBratislava
Chcela som najlepšiu možnú starostlivosť o moje vlasy. Veľakrát som už skúšala v iných salónoch, no nebola som spokojná. Od kedy k tebe chodím mám veľmi dobrú farbu a super strih, ktorý mi vyhovuje a sedí - nemusím sa báť. Vyhovuje mi naša komunikácia, empatia, kvalitná detailná robota...a predpovedateľný výsledok. Doporučujem ďalej.
Katarína CyprichováBratislava
Keď som rozmýšlala nad tým, že vyskúšam niečo nové, tak v tom, že si doprajem nadštandardnú starostlivosť. Predtým som mala kaderníčku v rodnom meste a bola som spokojná, ale bolo to skôr základné ošetrenie a úprava vlasov, než niečo navyše. Od mojej návštevy sa mi vlasy ľahšie upravujú, sú jemnejšie a držia lepšie tvar a farbu. Veľmi mi vyhovuje osobný a priateľský prístup a dostatok času na dôkladnú prácu s vlasmi.
MichaelaBratislava